ЦИФРОВИ СТАНЦИИ     ПРИЕМНИЦИ     КАБЕЛИ     УСИЛВАТЕЛИ     ЕЛЕМЕНТИ     КОНЕКТОРИ
КОМПОНЕНТИ ЗА КАБЕЛНА И ОПТИЧНА МРЕЖА
©2021    www.elitcom.com 
Всички цени са с включен ДДС
Оптични сплитери
1:4 PLC splitter WITHOUT CONNECTOR (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 8 лв. Характеристики 1x4 optical coupler, SM, single window, broadband (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±40nm, plastic box (100*80*10mm), Φ3mm PVC cable, 1m, WITHOUT connector. 4 x -6,10...-6,70dB
1:4 PLC splitter
1:4 APC/PLC splitter (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 11.60 лв. Характеристики 1x4 optical coupler, SM, single window, broadband (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±40nm, plastic box (100*80*10mm), Φ3mm PVC cable, 1m, SC/APC connector. 4 x -6,10...-6,70dB
1:4 APC/PLC splitter
1:4 UPC/PLC splitter (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 13.50 лв. Характеристики 1x4 optical coupler, SM, single window, broadband (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±40nm, plastic box (100*80*10mm), Φ3mm PVC cable, 1m, SC/UPC connector. 4 x -6,10...-6,70dB
1:4 UPC/PLC splitter
1:8 APC/PLC splitter (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 16 лв. Характеристики 1x8 optical coupler, SM, single window, standard (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±20nm, plastic box (120*115*18mm), Φ3mm PVC cable, 1m, SC/APC connector. 8 x -9dB....-9,6dB
1:8 APC/PLC splitter
ЦИФРОВИ СТАНЦИИ     ПРИЕМНИЦИ     КАБЕЛИ     УСИЛВАТЕЛИ     ЕЛЕМЕНТИ     КОНЕКТОРИ
КОМПОНЕНТИ ЗА КАБЕЛНА И ОПТИЧНА МРЕЖА
©2021    www.elitcom.com 
Оптични сплитери
1:4 PLC splitter WITHOUT CONNECTOR (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 8 лв. Характеристики 1x4 optical coupler, SM, single window, broadband (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±40nm, plastic box (100*80*10mm), Φ3mm PVC cable, 1m, WITHOUT connector. 4 x -6,10...-6,70dB
1:4 APC/PLC splitter (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 11.60 лв. Характеристики 1x4 optical coupler, SM, single window, broadband (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±40nm, plastic box (100*80*10mm), Φ3mm PVC cable, 1m, SC/APC connector. 4 x -6,10...-6,70dB
1:4 UPC/PLC splitter (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 13.50 лв. Характеристики 1x4 optical coupler, SM, single window, broadband (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±40nm, plastic box (100*80*10mm), Φ3mm PVC cable, 1m, SC/UPC connector. 4 x -6,10...-6,70dB
1:8 APC/PLC splitter (Planar Lightwave Circuit)
Цена: 16 лв. Характеристики 1x8 optical coupler, SM, single window, standard (box), 9/125um, tree structure, 1310 or 1550±20nm, plastic box (120*115*18mm), Φ3mm PVC cable, 1m, SC/APC connector. 8 x -9dB....-9,6dB
Всички цени са с включен ДДС