English   

пачкорди

 
patch cord FC-SC/APC

Φ3.0mm, SM 9/125um, single core, 1m, FC/APC-SC/APC.
Подходящ за измервателните уреди.

Цена: 12 лв

patch cord FC-SC/PC

Φ3.0mm, SM 9/125um, single core, 1m, FC/PC-SC/PC.
Подходящ за измервателните уреди.

Цена: 12 лв

patch cord SC/PC-SC/PC

Φ3.0mm, SMF28 9/125um, SC/PC-SC/PC

Единични:                                                                                         
Цена: 2m  - 4.08 лв
           3m  - 4.44 лв

Двойни:                   
Цена: 2m  - 7.64 лв
           3m  - 8.84 лв

 

patch cord SC/APC-SC/APC simplex

Φ3.0mm, SM 9/125um, SC/APC-SC/APC.

Цена:

1m        4,68 лв
2m        4,80 лв
3m        4,92 лв
5m        5,16 лв

patch cord SC/PC-LC/PC simplex

Φ3.0mm, SM 9/125um,  LC/UPC-SC/UPC 

Цена:

2m       3.96 лв
3m       4.08 лв

patch cord SC/APC-LC/APC simplex

Φ3.0mm, SM 9/125um,  LC/APC-SC/APC. 

Цена:

1m       6.00 лв

patch cord Cat. 5e FTP

пачкорд кабел CAT5e, меден, многожилен, 
CAT5e stranded CU cable, 4 pair cores, 24 AWG conductor, conductor diameter: 0.5±0.01mm,
PE insulation, resistant mylar, drain wire, PVC jacket, jacket thickness: 0.5mm, outer diameter: 5.3±0.1mm,
цвят: бял

1,5м                   Цена:    0,84 лв
2,0м                   Цена:     1,08 лв
3,0м                   Цена:     1,68 лв
5,0м                   Цена:     2,76 лв